Oferujemy Państwu gotowe projekty domów w systemie Termalica. To projekty domów jednorodzinnych, parterowych i piętrowych, od mniejszych (powierzchnia użytkowa do 100 m2) do największych (powierzchnia nawet 200 m2).

Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi w Polsce, które gwarantują profesjonalną dokumentację projektową i uwzględniają najnowsze trendy w architekturze mieszkalnej. Każdy projekt domu uwzględnia beton komórkowy Termalica jako podstawową technologię materiału murowego. Dzięki temu ściany mają wysoką izolacyjność cieplną, nie wpływają negatywnie na zdrowie mieszkańców, są ognioodporne i trwałe (beton komórkowy doskonale sprawdza się zarówno w domach jednokondygnacyjnych, jak i wielokondygnacyjnych). Do tego beton komórkowy pozwala na szybkie wybudowanie domu. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas projektami!

Projekty domów z betonu komórkowego Termalica do 100m2

Wśród oferowanych przez nas projektów nie brakuje małych domów z betonu komórkowego o powierzchni do 100 m2. Taki dom jest idealnym rozwiązaniem dla inwestora, który nie ma dużej rodziny i szuka ekonomicznego projektu. Mały budynek nie zajmie dużo miejsca na działce, ale musi zostać zaprojektowany wyjątkowo precyzyjnie, żeby mógł charakteryzować się wysoką funkcjonalnością.

Oferowane przez nas projekty małych domów to mistrzowskie połączenie doskonale przemyślanego układu pomieszczeń z prostą i zwartą formą budynku. Wybierając jeden z naszych projektów domu, inwestor otrzymuje zoptymalizowane i wygodne wnętrze, niebanalne rozwiązania, a także niezwykle estetyczną bryłę budynku. Proponujemy projekty domów parterowych, piętrowych, z poddaszem, a nawet posiadające garaż. Już teraz wybierz projekt domu dla siebie!

Ancona
projekt domu ancona
Antonin TB
projekt domu antonin tb
Belizzi
projekt domu belizzi
Chmielów TB
projekt domu chmielów tb
Eklerka
projekt domu eklerka
Fiano
projekt domu fiano
Longinus
projekt domu longinus
Neo
projekt domu neo
Nuta Karbo
projekt domu nuta karbo
Smyk Alfa
projekt domu baltazar
Soraja
projekt domu soraja
Teo
projekt domu teo

Projekty domów z betonu komórkowego Termalica od 100 do 150 m2

Twoja rodzina to 4-5 osób? Sprawdź nasze projekty domów od 100 do 150 m2 w technologii betonu komórkowego Termalica. Średni dom to idealne rozwiązanie dla tych inwestorów, którym zależy na zapewnieniu rodzinie dużej przestrzeni mieszkalnej przy zachowaniu na działce miejsca na przestrzeń rekreacyjną lub ogród. U nas znajdziesz projekt średniego domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Proponujemy projekty średnich domów najlepszych biur projektowych. To rozwiązania, które zapewnią komfortową przestrzeń do mieszkania Twojej rodzinie. Duży wybór projektów to gwarancja, że łatwo dobierzesz powierzchnię zabudowy do wielkości działki. A może szukasz takich rozwiązań jak garaż połączony z domem lub duży kąt nachylenia dachu? Odpowiedni projekt jest na wyciągnięcie ręki! Sprawdź teraz naszą ofertę średnich domów!

Anzio
projekt domu anzio
Avocado
projekt domu anzio
Balbinka
projekt domu balbinka
Bellino
projekt domu bellino
Bianco
projekt domu bianco
Biskupice 3TB
projekt domu biskupice 3tb
Bosco
projekt domu bosco
Bukowo 5TB
projekt domu bukowo 5tb
Collina
projekt domu collina
Dario As
projekt domu dario as
Fela Rex
projekt domu fela rex
Grabczyn 2TB
projekt domu grabczyn 2tb
Jodła
projekt domu jodła
Kalcyt
projekt domu kalcyt
Kaszmir
projekt domu kaszmir
Mahon
projekt domu mahon
Miłosna Średnia TB
projekt domu miłosna średnia
Moricone II
projekt domu moricone
Oleśnica TB
projekt domu oleśnica
Osiek 303TB
projekt domu osiek 303tb
Ptyś
projekt domu ptys
Ravello
projekt domu ravello
Selano
projekt domu selano
Termini
projekt domu termini

Projekty domów z betonu komórkowego Termalica od 150 do 200 m2

W naszej ofercie znajdziesz także bogatą kolekcję dużych domów o powierzchni od 150 do 200 m2. Jeśli masz dużo miejsca na działce do budowy domu, a do tego chcesz mieć garaż i przestronną przestrzeń dla licznej rodziny, zapoznaj się z naszymi projektami domów od 150 m2.

Duży dom to marzenie bardzo wielu osób. Dzięki nam możesz je spełnić. Sprawdź projekty dużych domów, gdzie technologia budowy to beton komórkowy, a budynki zostały zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów w architekturze, mają doskonale zaprojektowaną przestrzeń, stawiającą na funkcjonalność i komfort domowników. Zapoznaj się teraz z naszą ofertą dużych domów!

Alcamo
projekt domu alcamo
Baltazar
projekt domu baltazar
Bergamo
projekt domu bergamo
Camasino
projekt domu camasino
Como
projekt domu como
Heliodor
projekt domu heliodor
Jodła 2
projekt domu jodla 2
Leno III
projekt domu leno III
Pablo Kubik
projekt domu pablo kubik
Verona
projekt domu verona