Lista projektów

Zięba

Powierzchnia: 107m2

Cena projektu: 2 310,00 zł

Szerokość: 8.44 m
Długość: 12.51 m
Wysokość: 8.67 m
min szerokość działki: 16.44 m
min długość działki: 21.51 m
kąt dachu: 45 o

Opis:

Nieduży dom jednorodzinny, przeznaczony dla 4-osobowej rodziny.  Na parterze zaprojektowano pomieszczenia strefy dziennej: salon z jadalnią i kuchnię oraz pomieszczenia gospodarcze: spiżarnię i kotłownię.  Na poddaszu zlokalizowano pomieszczenia strefy nocnej: trzy sypialnie, łazienkę i garderobę.  Do domu przylega zadaszony taras a dwie sypialnie wzbogacone są  zadaszonym, dużym balkonem.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Legenda parter

Rzut poddasza:

Legenda poddasze

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.