Lista projektów

Teo

Powierzchnia: 86m2

Cena projektu: 2 520,00 zł

Szerokość: 12.3 m
Długość: 12.9 m
Wysokość: 8.5 m
min szerokość działki: 19.3 m
min długość działki: 20,09 m
kąt dachu: 45 o

Opis:

Niewielki dom mieszkalny przeznaczony dla 4-osobowej rodziny.  Na stosunkowo niewielkiej powierzchni zaprojektowano bogaty program funkcjonalny.  Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz duże wielofunkcyjne pomieszczenie gospodarcze, które z powodzeniem może zostać zaadaptowane na kotłownię na paliwo stałe.  Na poddaszu znajduje się funkcjonalna łazienka oraz trzy sypialnie.  Sypialnia rodziców dodatkowo posiada oddzielną garderobę.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Legenda parter

Rzut poddasza:

Legenda poddasze

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.