Lista projektów

Ptyś

Powierzchnia: 140m2

Cena projektu: 2 310,00 zł

Szerokość: 11.74 m
Długość: 9.64 m
Wysokość: 8.08 m
min szerokość działki: 19.74m
min długość działki: 18.64m
kąt dachu: 40o

Opis:

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym.  Na parterze zaprojektowano otwartą przestrzeń pokoju dziennego połączoną z kuchnią, dodatkowy pokój, sporą kotłowię i łazienkę.  Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie i łazienkę.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Legenda parter

Rzut poddasza:

Legenda poddasze

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.