Lista projektów

Neo

Powierzchnia: 90m2

Cena projektu: 2 520,00 zł

Szerokość: 12.7
Długość:12.9
Wysokość: 8.5
min szerokość działki:19.7
min długość działki: 21.9
kąt dachu:45o

Opis:

Budynek mieszkalny, jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem.  Posiada optymalny układ pomieszczeń dla 4-osobowej rodziny, wzbogacony o dodatkowy pokój na parterze.  Bryła budynku to archetyp domu jednorodzinnego, przykryty dwuspadowym dachem, a wykończony nowoczesnymi elewacjami.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Legenda parter

Rzut poddasza:

Legenda poddasze

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.