Lista projektów

Kalcyt

Powierzchnia: 141m2

Cena projektu: 2 520,00 zł

Szerokość: 11.24
Długość:12.54
Wysokość: 8.72
min szerokość działki:19.24
min długość działki: 21.84
kąt dachu:40o

Opis:

Mały dom mieszkalny z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony.  Na parterze znajduje się przestronny pokój połączony z jadalnią i kuchnią, kotłownia oraz garaż.  Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie.  Nad garażem na półpiętrze znajduje się pomieszczenie gospodarcze oraz mały pokój, gabinet lub pokój gościnny.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Rzut poddasza:

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.