Lista projektów

Jodła

Powierzchnia: 151m2

Cena projektu: 2 310,00 zł

Szerokość: 7,84
Długość:18,04
Wysokość: 8.72
min szerokość działki:15,84
min długość działki: 27,74
kąt dachu:43o

Opis:

To dom, którego powierzchnia użytkowa wynosi 151 mkw. Dom został zaprojektowany w technologii murowanej. W projekcie znajduje się 1 stanowiskowy garaż. W domu znajdują się 3 wygodne sypialnie oraz 2 łazienki. Kuchnia otwarta na część dzienną zapewni stały kontakt z resztą domowników podczas codziennych czynności. Prezentowany projekt posiada dodatkowe pomieszczenie w postaci pralni. Na uwagę zasługuje garderoba – dopełniająca program funkcjonalny domu. Prezentowany projekt należy do kategorii projektów idealnych na wąską lub płytką działkę. Osoby, które myślą o późniejszych kosztach utrzymania domu powinny wziąć pod uwagę, iż jest to projekt energooszczędny wyposażony w szereg rozwiązań służących do uzyskania optymalnych parametrów cieplnych budynku. Projekt dostępny również w odbiciu lustrzanym.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Rzut poddasza:

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.