Lista projektów

Oleśnica tb

Powierzchnia: 117m2

Cena projektu: 2 080,00 zł

powierzchnia użytkowa: 117.97 m²
+część gosp.: 6.26 m²
powierzchnia zabudowy: 97.76 m²
powierzchnia netto: 149.21 m²
kubatura: 584.45 m³
kąt nachylenia dachu: 40°
wys. kalenicy: 8.08 m
min. wymiary działki: 21.1x16.4 m

Opis:

Dom z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze salon z aneksem kuchennym, oraz dodatkowy pokój. Kominek z możliwością rozprowadzenia ciepła. Wydzielona kotłownia. Na poddaszu cztery sypialnie i łazienka.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Opis na grafice rzutu.

Rzut poddasza:

Opis na grafice rzutu. W nawiasach podano metraż ze skosami.

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.