Lista projektów

Miłosna średnia tb

Powierzchnia: 120m2

Cena projektu: 2 080,00 zł

powierzchnia użytkowa 120.31 m2
+część gosp. 6.63 m2
powierzchnia zabudowy 92.46 m2
powierzchnia netto 147.21 m2
kubatura 515.01 m3
kąt nachylenia dachu 42°
wys. kalenicy 8.59 m
min. wymiary działki 19.2x16.8 m

Opis:

Dom o prostej bryle obniżającej koszty budowy i późniejszej eksploatacji. Na parterze salon otwarty na komunikację i połączony z aneksem kuchennym. Ponadto dodatkowy pokój-gabinet, kotłownia i łazienka. Na poddaszu cztery wygodne sypialnie oraz dwie łazienki.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Opis na grafice rzutu.

Rzut poddasza:

Opis na grafice rzutu. W nawiasach podano metraż ze skosami.

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.