Lista projektów

Grabczyn 2tb

Powierzchnia: 121m2

Cena projektu: 2 180,00 zł

powierzchnia użytkowa 121.36 m2
+część gosp. 68.19 m2
powierzchnia zabudowy 94.6 m2
powierzchnia netto 224.91 m2
kubatura 751.19 m3
kąt nachylenia dachu 40°
wys. kalenicy 8.38 m
min. wymiary działki 19x17.7 m

Opis:

Dom z pełnym podpiwniczeniem, a w nim kotłownia i pomieszczenia gospodarcze. Na parterze salon i dodatkowy pokój. W salonie kominek z możliwością rozprowadzenia ciepła. Na poddaszu trzy wygodne sypialnie oraz łazienka.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Opis na grafice rzutu.

Rzut poddasza:

Opis na grafice rzutu. W nawiasach podano metraż ze skosami.

Rzut piwnicy:

Opis na grafice rzutu.

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.