Lista projektów

Chmielów tb

Powierzchnia: 93m2

Cena projektu: 1 980,00 zł

powierzchnia użytkowa 93.65 m2
+część gosp. 5.74 m2
powierzchnia zabudowy 92.46 m2
powierzchnia netto 102.43 m2
kubatura 563.3 m3
kąt nachylenia dachu 30°
wys. kalenicy 7.14 m
min. wymiary działki 22x18.3 m

Opis:

Nieduży parterowy dom. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Kominek w salonie z możliwością odzysku ciepła. Niskie koszty realizacji i późniejszego użytkowania domu.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Legenda parter

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.