Lista projektów

Biskupice 3tb

Powierzchnia: 118m2

Cena projektu: 2 080,00 zł

powierzchnia użytkowa 118.64 m2
+część gosp. 29.2 m2
powierzchnia zabudowy 115.98 m2
powierzchnia netto 184.25 m2
kubatura 619.06 m3
kąt nachylenia dachu 42°
wys. kalenicy 8.84 m
min. wymiary działki 22.4x17.2 m

Opis:

Dom o prostej, ale wdzięcznej architekturze. Przemyślane proporcje pomieszczeń, oraz jego zwarta bryła zapewniają niskie koszty budowy i eksploatacji. Salon z aneksem kuchennym tworzą wspólną przestrzeń, dodatkowy pokój i pom. gospodarcze na parterze. Na przedłużeniu garażu wydzielona kotłownia. Cztery wygodne sypialnie na poddaszu.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

Opis na grafice rzutu.

Rzut poddasza:

Opis na grafice rzutu. W nawiasach podano metraż ze skosami.

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.