Lista projektów

Bukowo 5tb

Powierzchnia: 144m2

Cena projektu: 2 280,00 zł

powierzchnia użytkowa 144.4 m2
+część gosp. 46.54 m2
powierzchnia zabudowy 110.4 m2
powierzchnia netto 229.89 m2
kubatura 751.19 m3
kąt nachylenia dachu 40°
wys. kalenicy 8.35 m
min. wymiary działki 20.4x18 m

Opis:

Zgrabny dom z poddaszem mieszkalnym. Na parterze salon z kuchnią jako wspólna przestrzeń, dwa pokoje oprócz salonu. Poddasze to cztery pokoje, łazienka i garderoba. Zaplecze gospodarcze znajduje się w podpiwniczeniu.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

 Opis na grafice rzutu.

Rzut poddasza:

 Opis na grafice rzutu. W nawiasach podano metraż ze skosami.

Rzut piwnicy:

Opis na grafice rzutu.

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.