Lista projektów

FIANO

Powierzchnia: 73m2

Cena projektu: 1 900,00 zł

Dane:

Pokojów: 3
Łazienek: 1
Kuchni: 1
Pow. podłogi: 73,38 m2
Pow. zabud.: 110,00 m2
Kubatura: 445,00 m3
Kąt nach. połaci: 35 o
Wys. do kalenicy: 7.08 m
Pow. połaci: 166,00 m2
Tech. bud. dachu: dachówka ceramiczna

Opis:

Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony; funkcja: pokój dzienny z jadalnią, kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze - kotłownia. Mały, parterowy dom dla tych, którzy chcą szybko cieszyć się własnym miejscem na ziemi. Budynek idealnie nadaje się na działkę z wjazdem i wejściem od południa, bądź południowego zachodu. Spory pokój dzienny atrakcyjnie doświetlany jest przez umieszczone w wykuszu okna - to znakomite miejsce na ustawienie rodzinnego stołu .Prosta bryła przykryta jest czterospadowym dachem, który osłania także przestrzeń będącą jednocześnie tarasem i przedpolem głównego wejścia. Budowa tego domu będzie łatwa i stosunkowo tania.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

1. Sień - 3,89 m2;
2. Hall - 7,53 m2;
3. Pokój dzienny - 23,6 m2;
4. Kuchnia - 6,68 m2;
5. Sypialnia I - 11,47 m2;
6. Sypialnia II - 11,47 m2;
7. Łazienka - 5,28 m2;
8. Kotłownia - 3,46 m2;
Razem: 73,38 m2

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.