Lista projektów

BELIZZI

Powierzchnia: 74m2

Cena projektu: 1 900,00 zł

Dane:

Pokojów: 3
Łazienek: 1
Kuchni: 1
Pow. podłogi: 74,84 m2
Pow. zabud.: 99,10 m2
Kubatura: 483,16 m3
Kąt nach. połaci: 30 o
Wys. do kalenicy: 6.37 m
Pow. połaci: 149,50 m2
Tech. bud. dachu: dachówka ceramiczna

Opis:

Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, parterowy; funkcja: pokój dzienny, kuchnia, dwie sypialnie i łazienka. Nieduży dom dla trzyosobowej rodziny. Jasne ściany przywodzą na myśl bielone wapnem i malowane niebieską farbką, tradycyjne, wiejskie chałupy. W tym domu widać jednak wpływ nowoczesności, wyrażający się oryginalnym wykuszem jadalni i wdzięcznym, zadaszonym tarasikiem przy pokoju dziennym. Wygodna, wydzielona część prywatna: dwie sypialnie i łazienka. Taki dom to idealna propozycja dla młodych ludzi, nie mających jeszcze dość funduszy na wzniesienie większej siedziby.

Elewacje

Rzut sytuacyjny

Rzut parteru:

1. Przedsionek - 4,42 m2
2. Kotłownia/schowek - 3,56 m2
3. Przedpokój - 2,47 m2
4. Pokój dzienny + jadalnia - 30,75 m2
5. Kuchnia - 7,74 m2
6. Sypialnia I - 10,07 m2
7. Sypialnia II - 10,76 m2
8. Łazienka - 5,07 m2
Razem: 74,84 m2

Uwagi:


Wszystkie gotowe projekty prezentowane na stronie internetowej www.termalica.pl/projekty oraz katalogu są dostępne w wersji podstawowej lub lustrzanego odbicia. Cena dotyczy zakupu projektu w wybranej wersji.

Ze względu na rozwiązania konstrukcyjne w prezentowanych projektach, wartości powierzchni użytkowej, netto, zabudowy oraz kubatury podane na stronie internetowej lub w katalogu mogą nieznacznie różnić się od odpowiednich wielkości w projekcie technicznym.

Zamówiony projekt architektoniczny wysyłany jest do Kupującego w 4 egzemplarzach. Dostawa i odbiór zamówionego projektu odbywa się w sposób wybrany przez zamawiającego, a określony w formularzu zamówień.

Trzeba pamiętać, że każdy projekt gotowy wymaga przystosowania do warunków konkretnej lokalizacji – adaptacji. Dokonujący adaptacji projektant może także wprowadzić do projektu zmiany, które dopasują go do potrzeb przyszłych użytkowników. Do projektu Autor dołącza każdorazowo pisemną zgodę na dokonanie zmian adaptacyjnych w projekcie pod warunkiem, że musi ich dokonać osoba posiadająca stosowne uprawnienia.