PL | SK | CZ
Termalica

Termalica

bblogoFirma BRUK-BET® to wiodący producent
wyrobów dla domu ogrodu i drogownictwa.
Jest zdecydowanym liderem w kwestii
różnorodności nowatorstwa i zastosowania
swoich wyrobów.


BRUK-BET® istnieje na rynku od ponad 30 lat, konsekwentnie rozwija to, co zapoczątkował realizując oczekiwania swoich Klientów. Jako pierwszy w Polsce wprowadził stylizowane kostki tj.: Stare Miasto®, postarzane kostki ANTIC® oraz wyroby naśladujące skały naturalne – serię Realit.


W nieustanny sposób promuje nowe rozwiązania. BRUK-BET® oferuje bardzo szeroką grupę wyrobów dla: domu, ogrodu, miast, drogownictwa i ochrony środowiska. Produkty charakteryzują się najwyższą jakością pod każdym względem. To przede wszystkim oferta dla wymagającego Klienta.


 Firma BRUK-BET® została wyróżniona certyfikatami:

„SOLIDNY PARTNER”,
„NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MAŁOPOLSKA”,
„LIDER RYNKU”,
„GAZELA BIZNESU”,
„PIRAMIDA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”,
„ZŁOTA FIRMA”,


budmaW 2006r. na Międzynarodowych Targach w Poznaniu – BUDMA 2006 firma BRUK-BET® otrzymała Złoty Medal za wyroby REALIT, zaś w 2007 i 2008 roku na podstawie badań ZŁOTY LAUR KLIENTA za najpopularniejsze w kraju kostki dekoracyjne wśród wszystkich dostępnych na rynku, Przedsiębiorca Przyjazny Mieszkańcom.
Oprócz tego firma zdobyła szereg nagród i wyróżnień w konkursach lokalnych i branżowych na wystawach i targach organizowanych w różnych miastach kraju jak również za granicą, np. Złote i Srebrne Kaski., Nagroda Główna Sądeckich Targów 2009 – „Dom i otoczenie”.Prezes firmy otrzymał w drodze plebiscytu tytuł Człowieka Roku Gazety Krakowskiej oraz Gazety Żabnieńskiej.
 
Od momentu powstania BRUK-BET® sponsoruje działalność kulturalną i sportową, wspiera inicjatywy społeczne, samorządowe, parafialne i charytatywne. Wieloletnia oraz wiodąca pozycja na rynku, wysoka jakość i różnorodność wyrobów, systematyczne działania marketingowe oraz pozytywny wizerunek społeczny sprawiają ,że firma BRUK-BET® jest rozpoznawalną i bardzo szanowaną marką.

JAKOŚĆ PRODUKTÓW
 
labW 2005 roku jako pierwsza w branży firma wdrożyła system Zakładowej Kontroli Produkcji w poszczególnych zakładach produkcyjnych w celu oceny zgodności wyrobu oraz możliwości deklarowania zgodności z obowiązującymi normami. Badania bieżące wyrobów w celu określenia zgodności ich parametrów z wymaganiami przedmiotowych norm prowadzane są już w laboratorium zakładowym, które wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt, niezbędny do stałej kontroli jakości wyrobów.  Spełnienie wymagań określonych w normach europejskich pozwoliło na oznaczenie wyrobów oznakowaniem CE i dało tym samym możliwość poszukiwania nowych odbiorców poza granicami kraju. Używanie najwyższej jakości surowców, systematyczne wykonywanie badań i bieżąca kontrola wyrobów we własnym laboratorium pozwalają firmie BRUK-BET® na produkcję wyrobów najwyższej jakości.

 
halaW roku 2008 i 2009  trwały intensywne prace inwestycyjne związane z budową nowego zakładu przeznaczonego do produkcji bloczków i elementów z betonu komórkowego. Nowoczesna linia produkcyjna została uruchomiona 3 listopada 2009r. a produkowane wyroby wyznaczają nową jakość na rynku betonu komórkowego. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest pozytywne przejście audytu tego zakładu wykonanego przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą i uzyskanie Certyfikatu Zakładowej Kontroli Produkcji. Firma dostosowała swój System Zarządzania Jakością do wymagań nowej normy ISO 9001:2008, w którym zostały również uwzględnione wszelkie procedury i instrukcje dotyczące systemu Zakładowej Kontroli Produkcji elementów z betonu komórkowego.  


ogrodJakość, różnorodność i estetyka wyrobów prezentowana jest w ogrodach wystawowych przy biurach obsługi klientów firmy.Eksponowana jest tutaj większość wyrobów serii Prestiż produkowanych przez firmę zarówno dla wykończeń nawierzchni jak również elewacji ściennych w różnych wzorach i aranżacjach.